top of page

lun. 05 juin

|

Warszawa

PL Warsaw / Rock Singing Workshops

Zajęcia są poświęcone technikom takim jak scream, growl, fry, grunt, belting, shriek...

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
PL Warsaw / Rock Singing Workshops
PL Warsaw / Rock Singing Workshops

Heure et lieu

05 juin 2023, 20:00 – 22:30

Warszawa, Targowa 1A, 03-727 Warszawa, Pologne

À propos de l'événement

Kolejna edycja warsztatów wokalnych poświęconych ostrej muzyce, krzykom, wrzaskom i szeroko pojętemu darciu japy \m/ Prowadzi Maggy Luyten – belgijska wokalistka metalowa. Występowała na największych festiwalach Europy. Śpiewała m.in. w zespołach Nightmare i Beautiful Sin oraz The Prize. Uczestniczyła w rock-widowisku Ayreon. Założycielka szkoły wokalnej Myriad Voice. Trener wokalny o kilkunastoletnim doświadczeniu.

Na warsztatach będziemy omawiać takie techniki jak scream, growl, fry, grunt, false chord, chrypa, distortion czy vocal fry.

Warsztaty odbędą się w mokotowskiej siedzibie Akademii Rocka przy ul. Postępu 3B. Są realizowane w małych (5-8 osobowych) grupach na różnych poziomach zaawansowania.

Udział w warsztatach oznacza udział w jednych, trzygodzinnych zajęciach.

Jeżeli nie wiecie, do jakiej grupy powinniście się zgłosić, odzywajcie się i pomożemy Wam w wyborze. Warsztaty z Maggy Luyten organizujemy co pół roku. Z każdym kolejnym warsztatem będą pojawiać się grupy o kolejnym stopniu zaawansowania. Dzięki temu, uczestnicząc w nich regularnie, będziecie mogli ciągle się rozwijać.

Koszt: 360zł

informacje i zapisy: mokotow@akademiarocka.pl tel. 502 772 671

Partager cet événement

bottom of page